Logo Alfa Agency

BLACK ELEMENT

SCION PRIEST / BLACK ELEMENT

Showman / rapper / zpěvák


Pochází z Gainesville na Floridě (U.S.A.), občanským jménem Dwan L. Larkin. Začal cestovat s rodinou již jako tříletý. Na jednom místě nezůstával déle než 4 roky, snadno navazoval přátelství a vždycky byl výborný bavič.

Od svých 8 do 17 let se věnoval zpěvu. Působil v různých kostelních sborech, v 17ti letech začal zpívat ve dvou r´n´b kapelách. V roce 1997 se v klubu Simon´s seznámil s DJem Iceym a díky němu začíná pronikat na hudební scénu. Později se přestěhoval do Savannah v Georgii, kde začal sám organizovat vlastní parties. V L.A. vystupoval v renomovaných klubech, jako Garage, Blue, Sky Sushi, 360, ale i na tanečních akcích v americké poušti. Své působení v L.A. zakončil hraním pro jeho do té doby největší publikum - 2.000 lidí v klubu Hollywood Athletic.

Potom se rozhodl poznat Evropu. Ta se ukázala být větším oříškem než si myslel, nicméně se nevzdal. Po dva roky působil jako DJ a MC na různých akcích, ale českému publiku stále nedokázal kulturně porozumět. Dal si tedy od Evropy na osm měsíců pauzu ve Státech, pak se ale vrátil a začal opět pracovat, i když to nebylo jednoduché. Realizovat své plány mu pomohl až tým brněnského klubu Mersey, kde má v současnosti rezidenturu na akcích Groovin´ (jako MC). Ke svým úspěchům řadí také vystoupení na festivalech jako Hradhouse či Rio de Riviera a mnoha dalších. Nově také v Mersey rozjíždí vlastní pravidelnou akci Switch, která má přinést pravého ducha hip-hopu a R´N´B nejen do ČR, ale hlavně do Brna, kde se Priest rozhodl před lety zakotvit.

V současnosti působí pod uměleckým jménem „SCION PRIEST“, pod nímž již vydal dvě alba – poslední s názvem „Southern cross“. Aktuálně začíná spolupracovat s rakouskou produkcí a chystá další aktivity pod alter egem „The DIRTY PRIEST“.

Zpět na úvod
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat