Logo Alfa Agency

KOMPLEXNÍ SERVIS

FIREMNÍ A SVATEBNÍ SERVIS / ALFA AGENCY ART

Komplexní zabezpečení programu Vaší akce

  • hudební produkce všech žánrů a pro každého
  • hudba reprodukovaná i živá


HUDEBNÍ PRODUKCE

  • DJ se světelnou i zvukovou aparaturou (6 hodin "čistého času" produkce) Orientační základní cena: 5.500 Kč + 700 Kč za každou další započatou hodinu produkce. Cestovné se účtuje při skutečně ujeté vzdálenosti vyšší než 30 km, a to paušálně ve výši 5 Kč za každý ujetý kilometr.
  • Živá kapela (1 až 15 členů, různé žánry a obsazení) vč. kompletní aparatury Cena se odvíjí od konkrétní skupiny, žánru, délky produkce apod. Orientačně od 5.500Kč + cestovné (pravidla jeho účtování viz výše).
  • Možno dohodnout pouze reprodukovanou hudbu bez DJe (kapely) nebo připojení karaoke k hudební produkci či ozvučení Vašeho programu naším zvukařem, a to za cenu od cca 2.000 Kč (dle podmínek realizace).


Cestovné je účtováno vždy z místa bydliště, resp. sídla či místa podnikání umělců.


VYSTOUPENÍ DALŠÍCH ÚČINKUJÍCÍCH

známé osobnosti:
Michal David, Sagvan Tofi, Leoš Mareš, Roman Skamene, Patrik Hezucký, Libor Bouček, Verona, Sámer Issa, Agáta Prachařová, "protekční spratek" Pavel Novotný, Tomáš Novotný & Tomáš Zástěra (z pořadu Nekecej! na www.stream.cz), Doktor Buben, Michael Viktořík alias Vrtulník Michael V. (zpěvák, rapper a zakládající člen kapely "J.A.R."), Maxim Turbulenc, Davide Matiolli, Dan Nekonečný (Šum svistu) ... a mnozí další.

hudební skupiny:
např. ABBA STARS, QUEENMANIA, The Backwards - vše revivalové skupiny a dle renonovaných uměleckých časopisů (i zahraničních) nejlepší ve svém oboru a spousta dalších hudebních těles i skupin regionálního,republikového i širšího jména. Možno i jazzband, swing band, blues kapelu, funky a mnoho dalších.

iluzionisté:
kouzelník (pro děti i dospělé), balónková show (pro děti i dospělé), hadí žena, tanečnice (brazilské, klasické společenské, orientální /indické, turecké/ i moderní), brilantní saxofonista, klavíristka, violinistka, trumpetista,harmonikář.

dvojníci (revival):
Eros Ramazzotti, Leoš Mareš, Michael Jackson, "Jack Sparow Show" (dvojník amerického herce Johnyho Deepa /mj. "Piráti z Karibiku I.-III."/ šermířská exhibice + pirátské dekorace), Robbie Williams, Karel Roden, Michal David, Tři Sestry (Banditos).

showprogramy:
*FIESTA CUBANITA - Rodilý kubánský showman Eusebio Nicolás Mena - zpěvák, tanečník a performer (známý z „CS hledá Talent“ 2012, „Lets Dance“ na Slovensku ad.)*Mr.Popelino & The Ecoology show - šokující show na popelnice a vše kovové vč. pyrotechniky. Během show Mr.Popelino i zazpívá a předvede tak své "zlato v hrdle"

*BRASIL SHOW - rodilé Brasilky; originální, ručně vyráběné kostými z Rio de Janeira a Vámi vybraný program. Možno i capoira a další brasilské programy (taneční, tématické, zábavné ad.)

*JACKSONLAND - nejlepší imitátor zesnulého Michaela Jacksona na území ČR "JERRY K." v jedinečné show plné písní, tanečních vystoupení a dalšího okolo MJ čerpá z tvorby a odkazu "Krále popu". Program možno přizpůsobit na míru přesně Vašim požadavkům.
! Po nedobrovolném odchodu "Krále popu" stále oblíbenější showprogram!

*KRÁLOVNY NOCI – v pořadí první a nejrenomovanější travesti soubor v ČR. Jejím členem je i proslulá „česká TINA TURNER”.

performeři (k Djovi, kapele nebo i sólo):
Milan "Saxo" Strnadel - jeden z nejlepších saxofonistů v ČR
SCION PRIEST (Florida/U.S.A.) - černošský showman, MC, zpěvák a rapper
Michael Hejč - virtuozní houslista (violinista), přezdívaný „Český Paganini“
Josef "El bongo" Rafael - kubánský míšenec a brilantní bongoman s rytmem v těle.

U všech výše uvedených účinkujících se honorář určuje formou individuální dohody.

! TITO “PÁNOVÉ” ROZJEDOU KAŽDOU SPOLEČNOST !DALŠÍ MOŽNOSTI
- dekorace místa hudební produkce, kostými, rekvizity
- pořízení audio či video nahrávky vaší akce, programu
- fotoreport, práce profi fotografa a kameramana vč. následného sestříhání, tvorby prezentace, archivace na digitálním nosiči apod.
- možnosti jsou skutečně široké a proto rádi vyhovíme Vašim požadavkům.

Zpět na úvod
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat